czwartek, 4 kwietnia 2013

Odtajniona baza pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy kat. B 2014 - jawne pytania egzaminacyjne na prawko kat. B Ujawnione pytania egzaminacyjne na prawo jazdy!

Jawne pytania na prawo jazdy kat. B 2014

Okazuje się, że dzięki ogromnej solidarności i uprzejmości internautów, mała część pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy kat. B ujrzała światło dzienne. Baza jawnych pytań z dnia na dzień się powiększa! Oczywiście nie da się sprawdzić ile z tych pytań jest takich samych jak na egzaminie państwowym na prawo jazdy kat. B - każdy kto skorzysta z tych baz robi to na własną odpowiedzialność!!! Także jeśli ktoś chce sprawdzić jakie pytania egzaminacyjne zostały ujawnione, to zapraszamy na tę stronę www - klik

Pobierz jawne pytania na prawo jazdy kat. B

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów prawa jazdy - Klik, oraz do odwiedzania strony kontakt z Elka School - Klik.

Jak dodać komentarz, jak skomentować artykuł?

32 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że to pomoże mi zdać egzamin!


  Janek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy należy znać przepisy ruchu drogowego. Dodatkowo w zdaniu egzaminu pomoże ujawniona przez internautów baza pytań egzaminacyjnych oraz 1500 przykładowych pytań egzaminacyjnych, które znajdują się tutaj:

   http://blog-elkaschool.blogspot.com/2013/01/testy-na-prawo-jazdy-2013-download.html


   pozdrawiamy
   ELKA SCHOOL

   Usuń
 2. Dzięki za wstawkę, uczę się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy i szukam wszystkich informacji, testów, przepisów i znaków, które sprawią, że nauczę się przepisów doskonale i zdam egzamin teoretyczny na prawko! Niestety wiele osób ma problemy z tym egzaminem, dlatego ja postanowiłam przygotować się perfekcyjnie do egzaminu i wiem, że go zdam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Martyna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma Pani bardzo dobre podejście :) Życzymy powodzenia na egzaminie!


   ELKA SCHOOL

   Usuń
 3. Kiedy wszystkie pytania na prawo jazdy będą jawne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są plany odtajnienia pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy, ale mowa jest o 10 %, ale i to nie jest pewne! Także nie wiemy, czy pytania zostaną odtajnione, a jeśli zostaną, to jaki procent pytań będzie jawny? Póki co pozostaje uczyć się i czekać na wieści...


   ELKA SCHOOL

   Usuń
 4. Dzięki, Dzięki. Dzięki!!!!!!! Przygotowuje się teraz do egzaminu teoretycznego państwowego i na pewno taka ujawniona baza pytań egzaminacyjnych przyda mi się. Wiem, że to jest tylko cząstka, ale lepsze to niż nic!!!!!!!!


  Magda23

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma Pani rację, to jest tylko cząstka pytań egzaminacyjnych, które wydostały się na zewnątrz. Tak na prawdę nie wiadomo jaka część z tych pytań jest prawdziwa/pewna! Proszę pamiętać, że podstawą do zdania egzaminu jest bardzo dobra znajomość przepisów ruchu drogowego, bez tego ciężko jest zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy! ;)


   ELKA SCHOOL

   Usuń
 5. Jestem zadowolony, że ktoś chce nam pomóc w zdaniu egzaminu. Dziękuję Bardzo!!!!!!!!!!!!!! Taka jawna baza pytań egzaminacyjnych to super fajna sprawa!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy nadzieję, że Ci wszyscy, którzy przyłożą się do nauki do egzaminu teoretycznego zdadzą go!


   ELKA SCHOOL

   Usuń
 6. te dogóry top cyba komentarze autora tego bloga lepiej zacznijcie weryfikować poprawność tych nowych testów bo w tym chorym kraju to jest tak zrobione abys niezdał pomimo dobrego przygotowania.A co do tych wszystkich mądrych co mówią ,że testy nie są trudne to uwieże jak zobacze na żywo jak instruktor albo egzaminator zdaje je, moze byc przed kamera ale bez montarzu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi Panie, nikt z komentujących nie napisał, że pytania na egzaminie teoretycznym są łatwe! Przy dobrym przygotowaniu i odrobinie szczęścia na egzaminie da się te testy zdać. Życzymy Powodzenia na egzaminie!!!


   ELKA SCHOOL

   Usuń
 7. Dziękuję ;-)


  Magda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co, życzymy powodzenia na egzaminie teoretycznym!


   ELKA SCHOOL

   Usuń
 8. macie może linki do pobrania tych testów plis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te jawne pytania egzaminacyjne znajdują się na tych stronach www:

   http://www.eprawojazdy.net

   http://prawkobazapytan.tk


   ELKA SCHOOL

   Usuń
 9. Ten nowy egzamin teoretyczny na prawo jazdy, to prawdziwa masakra!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiele osób tak mówi...


   ELKA SCHOOL

   Usuń
 10. Dziękuję bardzo za linka :)


  Michał

  OdpowiedzUsuń
 11. jaki jest ten link żeby mieć bazę pytań ja już 3 razy i nie mogę zdać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Testy na prawo jazdy znajdują się na naszym blogu tutaj: http://blog-elkaschool.blogspot.com/2013/01/testy-na-prawo-jazdy-2013-download.html :)


   ELKA SCHOOL

   Usuń
 12. czy te pytania są również w innej części kraju ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale należy mieć na uwadze, że baza zawiera kilka tysięcy pytań :)


   ELKA SCHOOL

   Usuń
  2. 3 tysiące, wiem zdaję sobie z tego sprawę.. niedługo podchodzę do testów.. boję się że zje mnie trema i że obleje..

   Usuń
  3. Trzeba być pewnym siebie, to jest klucz do sukcesu!


   ELKA SCHOOL

   Usuń
 13. te debile z osk z ul Odlewniczej w Warszawie zadali takie pytanie na egzaminie teoretycznym; na jaka wysokosc nalezy podniesc samochod /podane 3 wymiary w cm,aby zmienic kolo w samochodzie. mam juz 30 lat prawo jazdy ale takich debilizmow jeszcze nie widzialem.Jest to proba wyludzenia pieniedzy imysle ze odpowiednie organy sie tym zajma.Oczywiscie mozna bylo tylko podac jedna odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie pytania mają być (może już są) usuwane z bazy, ale czy to prawda, ciężko nam to zweryfikować!


   ELKA SCHOOL

   Usuń
 14. Ja zdaję właśnie egzamin na kat. C. Dziś oblałam teorię jednym błędem za dużo (65/74). Inni zdający podchodzili do niego dzisiaj 7 raz, jeszcze ktoś inny podchodził dziś 3 raz i oblał 1 pkt.(67/74). Na C nie wystarczy znać kodeks drogowy, ustawę o znakach i zalecenia I pomocy. Należy znać normy WE, szczegółową instrukcję obsługi (w tym dokładne działanie wszystkich podzespołów i układów) pojazdów ciężarowych. Przyznam, że testy z internetu są pomocne w zaznajomieniu się formą egzaminu, ale przy WORD'owskim egzaminie to przedszkole. Uważam, że pytania do egzaminu powinny być właściwie przeanalizowane, ponieważ treść pytań pozostawia bardzo wiele do życzenia i pomimo, że wypełniając je masz bardzo dużą wiedzę i tak nie zawsze wiadomo co autor miał na myśli. Zastanawiam się nad zorganizowaniem petycji w kwestii ustalenia, jakiegoś klucza do tych pytań albo chociaż obniżeniem progu błędu.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja już będę podchodził 8 raz do teori to co się dzieje w Krakowie na nowohuckiej to jest koszmar ludzie zdają po 10 razy test . Egzamin kosztuje 30 zł , do tego należy doliczyć koszt kursu ( ok 1200 zł) badania (60zł) i ewentualne dojazdy jeśli jest ktoś pozamiejscowy do tego doliczyć koszty egzaminu praktycznego ( 140 zł) teraz koszt uzyskania prawa jazdy wynosi ok 3000 zł to jest kradzież w biały dzień . według mnie powinni zmień próg punktowy nawet do 60 punktów większośc pytań jest zupełnie beznadziejne . Mam nadzieje że w 2014 roku nastąpią zmiany i uzyskam wymażony dokument ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. to jest kretynizm, bo jeżeli jest około pięć tysięcy pytań (ja miałem pytanie 4495) to jest oczywiste, że nikt nie nauczy się ich na pamięć i nawet niema możliwości sprawdzenia i zweryfikowania pytania i odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja byłam zdawać egzamin i autentyczne pytania to o głębokość bieżnika, ustawienie zagłówka (były 3 zdjęcia), czy można trąbić na wbiegającego na drogę (to pytanie jest teraz w ujawnionych), było też dziwne i trochę śmieszne pytanie że ciągnik wjeżdża na drogę i cofa wjeżdża i cofa aż w końcu gwałtownie wjeżdża i czy trzeba zachować ostrożność, i nie pamiętam reszty bo zdawałam 6 miesięcy temu udało mi się zdać za 1 razem teoretyczny ale nie zdałam praktycznego więc muszę od nowa. Mam kodeks drogowy ale uczyłam się głównie z takich stronek gdzie udostępniają pytania i to mi w sumie najbardziej pomogło szczerze mówiąc bo sporo pytań się powtórzyło, Teraz będę zdawać od nowa. Życzę wszystkim powodzenia!!!

  OdpowiedzUsuń