sobota, 9 lutego 2013

Czy po trzech niezdanych egzaminach teoretycznych trzeba wykupić dodatkowe godziny teorii?

Od 19 stycznia 2013 roku, po trzech niezdanych egzaminach teoretycznych nie trzeba już wykupywać dodatkowych godzin teorii, czyli można się zapisać na następny egzamin bez wykupywania dodatków!

My z naszej strony jednak radzimy, aby po trzech niezdanych egzaminach teoretycznych zastanowić się, czego tak na prawdę nie potrafimy jeszcze, co robimy źle? Jeśli nie idą nam krzyżówki, to warto spotkać się z wykładowcą, niech wytłumaczy nam jeszcze raz, jeśli mamy z czym innym problem, to warto się podszkolić, gdyż ciężko będzie nam zdać egzamin teoretyczny!

Wiedza teoretyczna jest bardzo ważna, bez znajomości teorii nie będziecie się Państwo prawidłowo poruszać po ulicach, a tym samy będziecie stwarzali zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego!!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów prawa jazdy - Klik, oraz do odwiedzania strony internetowej Elka School - Klik.

6 komentarzy:

 1. Dziękuję za ten wpis, bardzo pomógł! Nie miałem pewności co do konieczności odbycia dodatkowych kursów ponieważ słyszałem sprzeczne informacje na ten temat. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co :) My również dziękujemy za odwiedzanie naszego Bloga Elka School!!!


   ELKA SCHOOL

   Usuń
 2. a trzeba wykupic godziny jazdy po 3 niezdanym egzaminie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że to napisaliście. Mam pytanie. 5 lipca będę podchodzić 3 raz do teorii. Coś mi tu nie gra, ponieważ rozwiązuje testy w domu i w ośrodku szkoleniowym i cały czas mam 0 błędów. Jednak za pierwszym razem zabrakło mi punktu (miałem 67), a dziś miałem 65 punktów. Chodzi o Kat. D. Wziąłem dziś wydruk z egzaminu jednak na nim są tylko numery pytań, liczba punktów do uzyskania i ilość punktów uzyskanych. Czy jest jakaś możliwość żeby sprawdzić pytania i odpowiedzi jak to było na starych zasadach. Bo mi coś tu się nie zgadza. Skąd mam wiedzieć, że akurat źle odpowiedziałem? Dla mnie to trochę podejrzane. Większy zarobek dla
  WORDÓW czy jak? Następny egzamin 5 lipca. Z góry dziękuje za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu program nie pokazuje Panu, które odpowiedzi były złe? Powinien pokazać :)


   ELKA SCHOOL

   Usuń